Eksistentsiaalne Hackathon

30. aprill - 2. mai 2021

Võrgus

Hea asjalik nuputaja!

Oled leidnud end mõtisklemas olulistest probleemidest, mida tundub üksinda peaaegu et võimatu lahendada? Efektiivne Altruism Eesti kutsub sind häkatonile, kus proovime koos lahendada probleeme, mis kuuluvad eksistentsiriskide alla!.

Häkatonil valime endale kõige huvitavama ja/või probleemsema eksistentsiriski, leiame meeskondades idee antud murekoha reaalseks lahendamiseks ja hakkame seda tiimina edasi arendama. Pakume tuge mentorite kaudu, kel on kogemust tööga sarnastest sektoritest. Lisaks on meil kohtunikud, kes annavad ideedele/projektidele tagasisidet ning valivad nende seast välja parimad, kes saavad viimasel päeval autasustatud!

Projektid võivad olla nii häkatonidele omased programmeerimisprojektid aga ka muud, näiteks:

Projektid võivad olla nii häkatonidele omased programmeerimisprojektid aga ka muud, näiteks:

Üldinfo

Registreerimisvorm: https://forms.gle/u732koGNTikuPhrM9

Registreerimistähtaeg: 29. aprill 2021

Hackathoni kuupäevad: 30. aprill kuni 2. mai 2021

Asukoht: Võrgus. Võimalusel ja vastavalt regulatsioonidele võivad tiimid füüsiliselt koos olla.

Ürituse struktuur

30.aprill:

1.. mai:

2. mai:

Mis on eksistentsiriskid?

Eksistentsiriskid on ohud, mis võivad põhjustada kogu inimkonna väljasuremist. Need on tihtipeale oluliselt kõrvalejäetud, kuna

Nende alla kuuluvad:

Kui sa pole eksistentsiriskide teemal varem mõtisklenud või sul endal kohe miljoni dollari ideed pähe ei tule aga huvi on olemas, siis pole hullu! Sul võimalus kuulata esimesel päeval teiste mõtteid ning saad liituda kõige huvitavama meeskonnaga! Igasuguse tausta ja kogemustepagasiga inimesed on teretulnud!

Rohkem infot

Rohkem infot mentorite, auhindade ja teemade kohta lisandub aja jooksul enne üritust!

Registreeri juba täna ja kutsu ka sõpru liituma ning näeme juba aprilli lõpus! Küsimuste korral kirjuta meile: info@efektiivnealtruism.org või kirjuta otse Maris Salale (https://www.facebook.com/maris.sala.12)!

Vaata ka Facebooki üritust: https://www.facebook.com/events/256850742769644